Treningi

 

 
Treningi Indywidualne
Czas trwania: 90 minut

Treningi indywidualne przeznaczone są dla osób, które ze względu na wykonywany zawód nie mogą pozwolić sobie na regularną aktywność fizyczną.

Brak czasu i życie w pospiechu oraz pod presją sprawia ze nie mogą uczestniczyć w proponowanych na rynku treningach grupowych.

Lekcja indywidualna to wspólne ćwiczenia trenera i zawodnika, w których trener bezpośrednio i praktycznie, za pomocą odpowiednich ruchów broni i stwarzając odpowiednie sytuacja „taktyczne” (nauczania) naucza zawodnika ruchów, działań szermierczych, przejawów orientacji i reakcji oraz różnych umiejętności potrzebnych szermierzowi w walce. Lekcja indywidualna w uproszczony sposób odtwarza sytuację pojedynku szermierczego i m.in. dlatego stanowi niezastąpioną szkołę nauczania i doskonalenia umiejętności szermierczych.

Trening indywidualny w tej formie jest z całą pewnością najbardziej efektywną a zarazem elitarną formą przygotowań, zarezerwowaną głównie dla zawodników walczących profesjonalnie, teraz również dostępny dla Ciebie!

Oferta ta kierowana jest do wszystkich ludzi sukcesu, którzy nie mają czasu na eksperymenty z własnym ciałem. Chcą zaufać i oddać się w ręce profesjonalnych specjalistów z zakresu kultury fizycznej i sportu.


Kontakt: 
Maciej Szumski
tel. 601-355-442
mszumi@poczta.onet.pl
maciej.szumski@slowosportowe.pl

Michał Staszak
tel. 605-257-399
mic.staszak@o2.pl


 
 
 
 
Strona główna  |  O Klubie  |  Treningi  |  Kadra  |  O szermierce  |  Galeria  |  Kontakt  © AZS AWF Wrocław - Sekcja Szermiercza. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio