O klubie

Klub Sportowy AZS-AWF Wrocław  sekcja szermiercza to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce specjalizujących się w szpadzie. Nasi zawodnicy są medalistami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostwa Europy. Co roku zdobywają medale także Mistrzostw Polski w kategorii juniorów oraz seniorów.

Posiadamy młody wykwalifikowany sztab szkoleniowy oraz najlepsze warunki treningowe w Polsce. Zajęcia prowadzone są w pełni wyposażonej sali szermierczej o powierzchni 400m², znajdującej się w kompleksie hali wielofunkcyjnej wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.  Prezesem klubu jest prof. Andrzej Rokita.

Strona główna  |  O Klubie  |  Treningi  |  Kadra  |  O szermierce  |  Galeria  |  Kontakt  © AZS AWF Wrocław - Sekcja Szermiercza. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio