Informacje PZszerm

I miejsce Filipa Broniszewskiego w Pucharze Polski Seniorów

Data dodania: 2015-11-21
W Gliwicach rozgrano pierwszy w tym sezonie seniorski Puchar Polski w szpadzie.
Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zdobył zawodnik naszego klubu Filip Broniszewski, dobrze zaprezentował się także Maciej Szumski, który ostatecznie uplasował się na 7 pozycji.
Kobiety rywalizowały tego samego dnia, nasza zawodniczka Blanka Błach zajęła 8 miejsce.

W czwartki zapraszamy na zajęcia dla dorosłych

Data dodania: 2015-09-30
Od czwartku (08.10.2015) zaczyamy treningi szermiercze dla dorosłych.
Zajęcia będą trwać od 17 do 18:15 w szkole podstawowej w Tyńcu Małym na dużej sali gimnastycznej.
Więcej informacji w zakładce TRENINGI ----> REKREACYJNIE

SERDECZNIE ZAPRASZMY !

6 miejsce Leny i Szymona w Pucharze Bytomia

Data dodania: 2015-09-28
Znakomicie zaprazentowali się młodzi szermierze z klubu AZS-AWF Wrocław w turnieju o Puchar Bytomia.

Zapraszamy na treningi szermiercze dzieci i dorosych !

Data dodania: 2015-08-16

Mistrzowski tytuł drużynowy dla AZS-AWF Wrocław

Data dodania: 2015-05-17
Szpadziści AZS-AWF Wrocław  (Michał Adamek, Filip Broniszewski, Roland Gromada) oraz szpadzistki AZS-AWF I Warszawa (Magdalena Gajowniczek, Ewa Nelip, Magdalena Piekarska, Małgorzata Stroka) zostali drużynowymi mistrzami Polski, które odbyły się w Śremie.

Dwa medale w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w Śremie

Data dodania: 2015-05-16
W Śremie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski seniorów w szpadach. Pierwszego dnia rozegrane zostały turnieje indywidualne.