V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.
I MIEJSCE W KATEGORII DZIECI SZYMON WALKOWIAK
II MIEJSCE W KATEGORII SKRZAT ALICJA SZEWCZYK
XVIII MIEJSCE W KATEGORII DZIECI LENA PAJĘCKA
Gratulacje !!! -)-----

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Piekarach Śląskich

Data dodania: 2018-01-21
Dwa medale podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Piekarach Śląskich ! -)-----
Indywidualnie wśród dziewcząt brazowy medal zdobyła Karolina Mazanek. W finale Weronika Rabczewska zajęła 8 miejsce. 16. Julia Kolanko, 39. Wiktora Krakowska, 69. Daria Rusiecka.
Drugiego dnia drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Mazanek, Weronika Rabczewska, Julia Kolanko oraz Wiktoria Krakowska wywalczyła brazowy medal po przegranym nieznacznie meczu z Piastem Gliwice.
Wśród mężczyzn 11 miejsce zajął Marcin Nikiel. Zawodnikom i trenerowi Paweł Krawczyk gratulujemy !!!!

Turniej O Puchar Bytomia

Data dodania: 2017-12-16
W sobotę i niedzielę szermierze rywalizowali w zawodach "O Puchar Bytomia". Ponownie w kategorii dzieci na podium zameldował się Szymon Walkowiak zajmując ostatecznie 2 miejsce. 6 był Kacper Szynal, 23 Jakub Baczyński. Wśród zuchów 13 miejsce zajął Adam Pabijańczyk, a dwóch najmłodszych zawodników w całym turnieju Błażej Milewicz oraz Szymon Koper odpowiednio 36 i 39 zajęło miejsce. Kategoria młodzik 30 Patryk Pabijańczyk i 37 Mateusz Wikło.
Wśród dziewczynek 11 miejsce zajęła Lena Pajęcka, 15 Julia Baranowska. W kategorii zuchów 30 była Alicja Szewczyk. Gratulujemy

Gwiazdka ze szpadą. Gliwice.

Data dodania: 2017-12-02
Kolejny rewelacyjny wynik zanotował Szymon Walkowiak, zwyciężając turniej "Gwiazdka ze szpadą". Po dzisiejszym zwycięstwie Szymon awansował z drugiej pozycji na pierwszą w ogólnopolskiej klasyfikacji dzieci. Zwycięstwo zadedykował swojej siostrze Justynie 🙂 BRAWO 🙂
Miejsca pozostałych naszych reprezentantów w kategorii dzieci: 19. Antoni Skałecki 26. Kacper Szynal 50. Wiktor Koszerny 63. Jakub Baczyński 68. Franciszek Miś
Kategoria młodzików: 30. Patryk Pabijańczyk 52. Hugo Sadłowski

Mieleckie Skrzydła

Data dodania: 2017-11-25
Trzech reprezentantów naszego klubu rywalizowało ma planszach w Mielcu. W kategorii zuchów 3 miejsce zajął Adam Pabijańczyk, 8 był Wiktor Koszerny. Wśród młodzików 7 był Patryk Pabijańczyk.
Gratulacje dla Adasia miejsca na podium oraz dla Wiktora i Patryka znalezienia się w finałowej ósemce zawodów "Mieleckie Skrzydła".

Międzynarodowy Turniej z okazji Święta Niepodległości - Warszawa

Data dodania: 2017-11-11
99 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę można świętować na wiele sposobów. Szymon postanowił wybrać się do Warszawy i wystartować w Międzynarodowym Turnieju szermierczym z okazji Święta Niepodleglości na PGE Narodowy.
Spisał się doskonale, nie dał szans przeciwnikom i wygrał cały turniej.
Udowodnił, że w swojej kategorii wiekowej jest najlepszym zawodnikiem w Polsce. Gratulujemy !!!