Najnowsza galeria


 

Informacje PZszerm

 

 
Motyka i Adamek ratują honor

Data dodania: 2013-05-20
W Gliwicach rozegrano trzeci już w tym sezonie Puchar Polski w szpadzie mężczyzn. Zawody były wyjątkowo mocno obsadzone. Oprócz polskiej czołówki wystartowali w nich także czołowi zawodnicy z: Rosji, Ukrainy, Białorusi czy Rumunii.
 
Błach na podium

Data dodania: 2013-04-15
Kolejny sukces szpadzistki wrocławskiego AZS AWF. Blanka Błach wywalczyła 3. miejsce podczas rozgrywanego w Gliwicach pucharu Polski w szpadzie.
 
Blanka ze złotem

Data dodania: 2013-04-11
Szczęśliwe dla szpadzistki wrocławskiego AZS - AWF okazały się mistrzostwa Polski młodzieżowców, które rozegrane zostały w Nowym Dworze Mazowieckim.
 
Challenge Wratislavia już w czwartek

Data dodania: 2013-03-18
Już w najbliższy czwartek rozpocznie się największy na świecie turniej szermierczy dla dzieci. Młodzi szermierze z całego świata opanują na pięć dni wrocławską halę Orbita. Oj, będzie się działo…
 
Znamy nową kadrę szermierki

Data dodania: 2013-03-04

W minionym tygodniu Polski Związek Szermierczy ogłosił kadrę narodową na ten rok. Znalazło się w niej aż siedmiu reprezentatnów Naszego klubu.

 
PP seniorów w szpadzie: zwycięstwo Szumskiego

Data dodania: 2013-01-07
Sporym sukcesem wrocławskich szpadzistów zakończył się rozgrywany w Gliwach II Puchar Polski w szpadzie seniorów.
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

 
 
 
Strona główna  |  O Klubie  |  Treningi  |  Kadra  |  O szermierce  |  Galeria  |  Kontakt  © AZS AWF Wrocław - Sekcja Szermiercza. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio