Najnowsza galeria

Informacje PZszerm

Turniej O Puchar Bytomia

Data dodania: 2017-12-16
W sobotę i niedzielę szermierze rywalizowali w zawodach "O Puchar Bytomia". Ponownie w kategorii dzieci na podium zameldował się Szymon Walkowiak zajmując ostatecznie 2 miejsce. 6 był Kacper Szynal, 23 Jakub Baczyński. Wśród zuchów 13 miejsce zajął Adam Pabijańczyk, a dwóch najmłodszych zawodników w całym turnieju Błażej Milewicz oraz Szymon Koper odpowiednio 36 i 39 zajęło miejsce. Kategoria młodzik 30 Patryk Pabijańczyk i 37 Mateusz Wikło.
Wśród dziewczynek 11 miejsce zajęła Lena Pajęcka, 15 Julia Baranowska. W kategorii zuchów 30 była Alicja Szewczyk. Gratulujemy