Najnowsza galeria


 

Informacje PZszerm

 

 
XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DZIECI CHALLENGE WRATISLAVIA 17-18.03.2016

Data dodania: 2016-03-20
 W czwartek rozpoczął się we Wrocławiu 39. Challenge Wratislavia. Pierwszego dnia na plansze wyszło ponad 350 szpadzistek, które rywalizowały w trzech kategoriach: do 15, 13 i 11 lat. Polki zgarnęły 4 z 12 miejsc na podium w tym pierwsze za sprawą Katarzyny Ślęzak w najmłodszej kategorii.

KOLEJNOŚĆ DO 15 lat:
1. Jazmin Toth (Węgry)
2. Anastasiya Zelencova (Ukraina)
3. Anna Zoe Braune (Niemcy)
3. Giorgia Giordano (Brazylia)
5. Veronika Bieleszova (Czechy)
6. Katerina Cervenkova (Czechy)
7. Karolina Staszulonek (POLSKA)
8. Regina Bursova (Słowacja)
127. Michalina Cielińska (AZS-AWF Wrocław)
Startowały 132 szpadzistki.

KOLEJNOŚĆ DO 13 lat:
1. Csenge Mathe (Węgry)
2. Patrycja Frystacka (POLSKA)
3. Anna Zens (Niemcy)
3. Jara Sophie Petersen (Niemcy)
5. Julia Mury (POLSKA)
6. Emilie Bernigaud (Ukraina)
7. Maja Osadnik (POLSKA)
8. Lurde Grabovskute (Litwa)
Startowało 135 szpadzistek.

KOLEJNOŚĆ DO 11 lat:
1. Katarzyna Ślęzak (POLSKA)
2. Eleanor Loo (Wielka Brytania)
3. Liliana Porwoł (POLSKA)
3. Wiktoria Izdebska (POLSKA)
5. Laura Mordak (POLSKA)
6. Karina Prokopovic (Litwa)
7. Zuzanna Środa (POLSKA)
8. Patrycja Halemba (POLSKA)
30. Lena Pajęcka (AZS-AWF Wrocław)
70. Agata Rajczakowska (AZS-AWF Wrocław)
71. Oliwia Gabińska (AZS-AWF Wrocław)

Startowało 86 szpadzistek.

Drugiego dnia rozgrywanego we Wrocławiu turnieju dziecięcego - Challenge Wratislavia na plansze wyszli szpadziści.
Polacy stawali na podium sześciokrotnie, najbliżej zwycięstwa byli dwaj srebrni medaliści - Kacper Haładuda (kategoria do 15 lat) i Jan Młynek (kategoria do 11 lat).

Klasyfikacja końcowa:
Szpadziści U-15:
1.YARINOVSKY Tomer (Izrael)
2.HAŁADUDA Kacper (POLSKA)
3.ROACH Tarriq (Wielka Brytania)
3.CHLEBIEJ Ivo (POLSKA)
5.WILLCOX Joshua (Wielka Brytania)
6.BORISOV Igor (Rosja)
7.BRYKNER Matyas (Czechy)
8.KAŁUZIŃSKI Tomasz (POLSKA)

Szpadziści U-13
1.COUFAL Frantisek (Czechy)
2.GYENES Andras (Węgry)
3.URBAN Piotr (POLSKA)
3.OPANASENKO Andriy (Ukraina)
5.LESKOVAC Janko (Chorwacja)
6.LEE Simon Renjie (Singapur)
7.KLAMUT Stanisław (POLSKA)
8.GOLOVANOV Nir (Izrael)
89. Hugo Sadłowski (AZS-AWF Wrocław)
112. Mikołaj Gilowski (AZS-AWF Wrocław)
118. Jakub Serafin (AZS-AWF Wrocław)
120. Jakub Gonczarek (AZS-AWF Wrocław)
149. Patryk Pabijańczyk (AZS-AWF Wrocław)

Szpadziści U-11:
1.BROOKE Alec (Wielka Brytania)
2.MŁYNEK Jan (POLSKA)
3.OJKA Adam (POLSKA)
3.ŚCIBICH Antonii (POLSKA)
5.PETERSEN Bertil (Niemcy)
6.POPESCU Alexandru (Rumunia)
7.MARCZAK Wojciech (POLSKA)
8.ZACHOROWSKI Jan (POLSKA)

15. Szymon Walkowiak (AZS-AWF Wrocław)
45. Kacper Szynal (AZS-AWF Wrocław)
46. Mateusz Wikło (AZS-AWF Wrocław)
59. Kacper Koźmiński (AZS-AWF Wrocław)

86. Karol Gonczarek (AZS-AWF Wrocław)
91. Antoni Skałecki (AZS-AWF Wrocław)
101. Franciszek Miś (AZS-AWF Wrocław)

źródło: pzszerm.pl





 « powrót
 

 
 
 
Strona główna  |  O Klubie  |  Treningi  |  Kadra  |  O szermierce  |  Galeria  |  Kontakt  © AZS AWF Wrocław - Sekcja Szermiercza. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio